• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
 
CopyMAX
CopyMAX Tematy pozostałe Hyde Park Kolonie jeździeckie

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Kolonie jeździeckie
Offline Adgoa
Member
***
Liczba postów: 75
Liczba wątków: 36
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#2
05-17-2026, 05:04 PM
Jak najbardziej. Wiele dzieci po raz pierwszy siada na konia właśnie podczas takich kolonii. Zajęcia rozpoczynają się od podstaw: poznania zasad bezpieczeństwa, opieki nad końmi i pierwszego kontaktu ze zwierzętami. Początkowe jazdy odbywają się zazwyczaj na lonży, dzięki czemu dziecko może spokojnie nabrać pewności siebie. Instruktorzy dobierają grupy według poziomu zaawansowania, więc każdy uczy się we własnym tempie. To świetna okazja, by sprawdzić, czy jazda konna naprawdę stanie się pasją.
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
Kolonie jeździeckie - przez Juncfa - 05-17-2026, 05:03 PM
RE: Kolonie jeździeckie - przez Adgoa - 05-17-2026, 05:04 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Poleć temat znajomemu