06-22-2025, 08:27 PM
Jak najbardziej! Wodomierze jednostrumieniowe dostępne w ofercie SORBEX są przystosowane do pracy w systemach zdalnego odczytu. Możesz wybrać model, który obsługuje np. standard LoRaWAN lub WM-BUS. Dzięki temu będziesz mieć możliwość monitorowania zużycia wody na odległość, co jest bardzo wygodne i praktyczne. Celem pozyskania większej porcji informacji na wskazany temat zapraszam tutaj: https://sorbex.pl/sklep/207-wodomierze-j...rumieniowe







