04-14-2025, 02:57 PM
Zgadzam się, że jedna ekipa to wygoda, ale warto sprawdzić opinie. Niekiedy "salonowe" ekipy mają napięty grafik i trzeba czekać dłużej.
|
Jedna ekipa do podłogi - zaleta czy ryzyko?
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Jedna ekipa do podłogi - zaleta czy ryzyko? - przez Tozig - 04-14-2025, 02:55 PM
RE: Jedna ekipa do podłogi - zaleta czy ryzyko? - przez Juncfa - 04-14-2025, 02:56 PM
RE: Jedna ekipa do podłogi - zaleta czy ryzyko? - przez Pieprop - 04-14-2025, 02:57 PM
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |