03-14-2025, 02:59 PM
Planuję zamówić garaż betonowy, ale zastanawiam się nad odpowiednimi wymiarami. Na stronie firmy AG-BET podają standardowe wymiary, ale czy ktoś z Was zamawiał coś niestandardowego?
|
Wymiary garaży betonowych AG-BET
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Wymiary garaży betonowych AG-BET - przez Schiloc - 03-14-2025, 02:59 PM
RE: Wymiary garaży betonowych AG-BET - przez Tozig - 03-14-2025, 03:00 PM
RE: Wymiary garaży betonowych AG-BET - przez Juncfa - 03-14-2025, 03:00 PM
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |